לרשימה המלאה של הרצאות תד המתורגמות לעברית  לחצו כאן

כבני-אנוש, אנו יכולים לקלוט פחות מ-10 טריליוניות של גלי אור. חוקר מערכות עצבים, דייויד איגלמן, טוען שחוויית המציאות שלנו מוגבלת בגלל הביולוגיה שלנו. הוא רוצה לשנות זאת. מחקרו על תהליכים במוח הוביל אותו ליצירת ממשקים חדשים —כמו אפוד חושי - כדי לקלוט מידע על העולם סביבנו שלפני זה היה עלום עבורנו.
 
המוח משתמש ברבע מכלל אספקת האנרגיה של הגוף, אבל מהווה רק כ-2 אחוז ממסת הגוף. כיצד, אם כן,  איבר ייחודי זה מקבל, ואולי יותר חשוב, נפטר, מחומרי מזון חיוניים? מחקר חדש מראה שזה קשור בשינה.
 
אתם אולי זוכרים את מדען המוח מיגל ניקולליס - הוא בנה את השלד החיצוני שנשלט על ידי המוח שאיפשר לאדם משותק 
לבעוט את כדור הפתיחה של גביע העולם בכדורגל, 2014. על מה הוא עובד כרגע? הוא בונה דרכים עבור שני מוחות(חולדות וקופים, בינתיים)  לשלוח מסרים ממוח למוח. צפו עד לסוף כדי לראות ניסוי, שכמו שהוא אומר, יילך עד"לקצה הדמיון שלכם ".
 
חלוצת הדמיות המוח ננסי קנווישר משתמשת בסריקות MRI תפקודי על מנת לראות פעילות באזורי המוח (לרוב המוח שלה).היא מספרת על התגליות שלה ושל עמיתיה: המוח בנוי גם מאזורים מתמחים וגם מאזורים כלליים, והפתעה נוספת:יש עוד המון מה לגלות .
 
פמלה רולנד חוקרת את הגנים שגורמים לעולם שלנו להיות יותר עמידל מחלות וללחץ. בשיחה פוקחת עיניים, היא מתארת את המסע בן העשור שלה בניסיון ליצור זן של אורז שיכול להתמודד עם הצפות ממושכות.היא מראה איך השיפור הגנטי של זרעים הציל את ייבולי הפפאיה בהוואי בשנות ה-50, וטוענת שייתכן וזוהי הדרך הכי יעילה 
כדי להגדיל את הבטחון בכך שיהיה אוכל בכוכב שלנו לאוכלוסייה הגדלה.
 
לצד צוות של אנשי טכנולוגיה ומדענים, חורחה סוטו מפתח בדיקה פשוטה, לא-חודרנית, בקוד פתוח, שמחפשת סימנים מוקדמים של סוגים רבים ושונים של סרטן.  ב - TED Global 2014  הוא מדגים בפעם הראשונה, על הבמה, אב טיפוס פעיל של המתקן הנייד.
 
סרטן כבד הוא אחד מסוגי הסרטן שהכי קשה לגלות, אבל לביולוג טל דנינו שעוסק בביולוגיה סינטטית היתה מחשבה מהאונה השמאלית: מה אם נוכל ליצור בקטריה פרוביוטית, אכילה שתהיה מתוכנתת למצוא גידולים בכבד? התובנה שלו מנצלת משהו שאנחנו רק מתחילים להבין בנוגע לבקטריות: הכוח שלהן של חישה משותפת, או לעשות משהו יחד ברגע שהן מגיעות למאסה קריטית. דנינו, עמית TED, מסביר איך חישה קבוצתית עובדת - וכמה חכמות בקטריות שעובדות יחד יכולות יום אחד לשנות את הטיפולים בסרטן.
 
רוב נייט הוא פורץ דרך בחקר מיקרובים אנושיים, קהילת אורגניזמים מזעריים חד-תאיים החיים בתוך גופנוב עלי השפע הענקית - שכמעט לא נחקרה - עלבריאותנו. ״יתכן כי 1.4 ק"ג המיקרובים שאתם נושאים איתכם הם יותר חשובים מכל גן יחיד שאתם נושאים בגנום שלכם,״ הוא אומר. גלו מדוע.
 
אבולה מאיימת על כל מה שעושה אותנו אנושיים," אומר ברוס איילוורד מארגון הבריאות העולמי. ברוגע,הוא לוקח אותנו לאורך הדרך בה האבולה התפרצה -ואיך הבהלה הבין-לאומית הזינה את הגדילה האקספוננציאלית של הבעיה. הוא חולק ארבע אסטרטגיות קריטיות להבסתה אבולה - ואיך שהן מצליחות. החל ממחוז לופא, ליבריה,שהיה מוקד ההתפרצות אבל לא נרשמו בו מקרים חדשים כבר שבועות. המאבק באבולה לא נוצח, הוא טוען,אבל אם נעשה את הדברים נכון, אנחנו יכולים להביט באופטימיות ביכולת שלנו להלחם בהתפרצויות .
 
ללווייתנים יש תפקיד חשוב ומפתיע, אומרת הביולוגית הימית אשה דה-ווס: היצורים הענקים האלה הם מהנדסי סביבות מחיה,שומרים על האוקיינוסים בריאים ויציבים על ידי... ובכן, עשיית קקי, בתור התחלה. למדו מדה-ווס, עמיתת  TED,על העבודה הלא מוערכת שלווייתנים עושים כדי לעזור לשמור על יציבותו הבריאות של הימים שלנו — והפלנטה שלנו.
 
הצלילים של יער הגשם כוללים: את השירה של הציפורים, הזמזום של הציקדות, הקריאות של הגיבונים. אבל ברקע של כל זה יש את הצליל הכמעט קבוע של מסורי שרשרת, מכורתים לא חוקיים. המהנדס טופר ווייט חולק דרך פשוטה הניתנת להרחבה,לעצור את כריתת היערות הברוטלית - וזה מתחיל עם הסלולריים הישנים שלכם.
 
הנפשת תלת-מימד יכולה להחיות השערות מחקר של מדענים. הביולוגית המולקולרית (ועמיתת TED)ג'נט איווסה מציגה תוכנת קוד פתוח חדשה המעוצב תבמיוחד עבור מדענים .
 
 בזמן שלמד לתואר דוקטורב פיזיקה, אורי אלון היה בטוח שהוא כישלון, משום שכל כיוון מחקר שניסה הוביל למבוי סתום.אך בעזרת תיאטרון האלתור, הוא נוכח לדעת שגם כאשר מגששים באפלה, ללא מוצא, אפשר למצוא הנאה בעצם התהליך.הוא קורא למדענים להפסיק להתייחס למחקר כאל קו ישר שמוביל ישירות משאלה לתשובה, ולראות בו משהו יצירתי יותר.המסר שלו צפוי להדהד, בכל תחום מחקר .