טוען...

תיקייה פרוייקטים בינלאומיים

default bio builder נפוץ

זהו אתר לימודי המרכז מגוון פעילויות חקר פשוטות בשאלות מורכבות בנושא הביולוגיה הסינטטית. מורים לומדים בו כיצד להפעיל מעבדות בביולוגיה סינטטית ותלמידים לומדים אודות ביולוגיה סינטטית. אתר זה מתאים מאד ליישום פעילויות חקר  בכתה. ניתן ללמוד על מה הוביל את המורה Natalie Kundell ליזום את הפרויקט הזה כאן, ולצפות בהרצאתה המרגשת בTED.

default Epicollect נפוץ

אפליקציה המאפשרת למדוד נתונים סביבתיים שונים, כגון נתוני אקלים, מיקום באמצעות GPS ו-google map, ולתעד פעילות של אורגניזמים נבחרים. האפליקציה הזו היא שיתופית כלומר, כל אחד שמטעין את הנותנים שלו לאפליקציה בטלפון הסלולרי שלו, מכל מקום בעולם, יכול לראות מה עשו האנשים השונים המחוברים אליה וגם את ניתוח הנתונים שנאספו בפרויקט מדיד מסוים. הנתונים מהאפליקציה עוברים לאתר ייעודי לשם המשך עובד הנתונים. מאמר אודות השימוש הביולוגיה של האפליקציה ניתן לקרוא כאן 

default science in the classroom נפוץ

פרויקט זה מקושר למגזין החשוב science, המדווח על הגילויים החדשים והמשמעותיים ביותר במדע. פרויקט זה הינו מדור אינטרנטי ובו מאמרי מחקר ממגזין science, מקוצרים ובאנגלית פשוטה, מלווים בהצעות לפעילויות בכתה, לשימוש מורים ותלמידים. 
בנוסף,הפרויקט מכיל  פורטל המורים המרכז בלוגים, פורומים וחיפוש מתקדם של נושאים המתאימים להוראה ולמידה. 

default מרכז להתפתחות מקצועית של מורים במוזיאון האקספלורטוריום נפוץ

האקספלורטוריום – מוזיאון המדע בסן פרנציסקו,  הוא אחד ממוזיאוני המדע הגדולים והחשובים בעולם. המורים מגיעים למוזיאון בסופי שבוע ובחופשות ומפתחים שם פעילויות לתלמידיהם באמצעות המוצגים במוזיאון. בנוסף, קיימים במוזיאון גם פעילויות לנוער וגולת הכותרת היא הכשרת תלמידי תיכון כמדריכים המפתחים פעילויות הוראה. המוזיאון אף יצר קורס וירטואלי (mooc) הקורא למורים "להנדס" מחדש את התוכנית בה הם מלמדים ומכון לחקר החקר, בו מורים חוקרים את למידת החקר ומפתחים פעילויות חקר.